Оформлення в 3 кроки

 • Оберіть вигідну пропозицію

  Заощаджуйте до 20% відповідно пропозицій компаній партнерів.

 • Сплатіть поліс зручним для вас способом

  Ви сплачуєте безпосередньо до страхової компанії.

 • Отримайте оригінал поліса на e-mail

  Роздрукуйте або завантажте на ваш смартфон. Автоматично відображається у додатку ДІЯ та на сайті МТСБУ

изображение_viber_2022-09-23_14-42-56-953

Бажаєте отримати більше вигідних пропозицій ? Телефонуйте
+38 (093) 350-53-53
+38 (050) 401-97-88
+38 (067) 577-66-18

ОСЦПВ

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності  необхідно мати кожному автомобілісту. Поліс ОСЦПВ (Автоцивілка) від «Поліс Є» — надійний захист Вашого автомобіля!

Поліс Є — сервіс продажу страхових продуктів. На нашому сайті можна придбати страховий поліс від різних страхових компаній та операторів страхового ринку. Наші партнери це провідні страхові компанії України з найпривабливішими пропозиціями та доступними цінами на страхові поліси. Придбання полісу страхування онлайн та можливість вибору страхової компанії відповідно до Ваших потреб робить наш сервіс практичним та зручним. Купівля страхового полісу на нашому сайті відбувається легко та зрозуміло.

Переваги Поліс Є

Без-названия-96x96

Оформлення 24/7

Оформлення в будь-який час

Вигідно

Прямі ціни від страхових. Ніяких націнок

Безпечно

Оригінал поліса відправляє безпосредньо страхова на ваш e-mail

Надійно

Тільки перевірені роками партнери

Гарантія

Гарантуємо достовірність поліса і його наявність в базі МТСБУ

Питання - відповідь

Яка процедура укладення договору? Як я отримаю свій договір?

Порядок дій:

Крок 1. На калькуляторі за номером авто або на вкладці «за параметрами авто» вкажіть об’єм двигуна та місто реєстрації власника транспортного засобу що вказані в свідоцтві про реєстрацію.

Крок 2. Оберіть вподобану пропозицію від обраної страхової компанії або за привабливою ціною – та натисніть кнопку «Купити». Заповніть дані щодо Вашого автомобіля та особи, що укладає договір та натисніть кнопку «До сплати».

Крок 3. Після підтвердження даних та підписання договору за допомогою коду з повідомлення надісланого на Ваш телефон, оплата полісу відбувається за допомогою платіжної системи (portmone). Після оплати  поліс вважається оформленим. Про це Ви отримаєте повідомлення на  телефон з посиланням на сайт МТСБУ та можливість роздрукувати страховий поліс та квитанцію про сплату страхового платежу. Автоматично поліс буде відправлено на вказану Вами електронну пошту.

Що таке ОСЦПВ (обов’язкова Автоцивілка)?

Поліс ОСЦПВ (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів) передбачає виплату компенсації за шкоду, що завдана життю, здоров’ю та майну третіх осіб, що постраждали в ДТП, яке відбулось на території України з вини водія забезпеченого транспортного засобу (забезпечений транспортний засіб – це транспортний засіб, що вказаний у діючому договорі обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, за умови його експлуатації особами, відповідальність яких застрахована).

На території України заборонено експлуатувати автомобіль без полісу ОСЦПВ .

Чим відрізняється Електронний поліс Автоцивілки від звичайного полісу?

По своїй сутності – Електронний поліс Автоцивілки та більш звичний нам, так званий, бланковий поліс – однакові. Вони надають фінансовий захист у випадку, якщо водій застрахованого автомобіля є винуватцем ДТП та спричинив шкоду майну чи здоров’ю іншої особи.
Різниця між ними – форма відображення. Електронний поліс укладається та підписується онлайн (через смс) та відправляється клієнту по електронній пошті, а звичайний поліс – друкується або виписується вручну на зеленому бланку, і потім потребує підпису клієнта та страхової компанії.
І електронний, і звичайний поліс після укладення, сплати та підпису, є легітимними та відповідають всім вимогам Законодавства України.
Ви можете перевірити Ваш договір через Інтернет-сайт МТСБУ www.mtsbu.ua, розділ «Перевірка «Автоцивілки» за реєстраційним номером транспортного засобу. При цьому, при укладанні Електронного полісу він одразу відображається в єдиній централізованій базі Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), а от інформація щодо бланку може потрапити туди з певним запізненням, спричиненим специфікою введення інформації в кожній страховій компанії.

Від чого залежить ціна?

На вартість страхового полісу в залежності від обраного страхового продукту впливає декілька факторів.

Основні з них:

 1. Тип транспортного засобу
 2. Місце реєстрації
 3. Термін дії договору
 4. Розмір франшизи

В деяких видах страхових продуктів додається:

 1. Вартість транспортного засобу
 2. Водійський стаж
 3. Стаж безаварійного керування ТЗ
 4. Перелік обраних ризиків

Навіщо мені Розширена Автоцивілка?

У випадку ДТП, в результаті якого, автомобілю третьої особи завдано шкоду, що перевищує 130 тисяч гривень (ліміт, що встановлений законодавчо для полісу ОСЦПВ), суму, що перевищує 130 тисяч гривень, винуватець ДТП має компенсувати самостійно.
Приймаючи до уваги вартість автомобілів на сьогоднішній день, на жаль, вірогідність таких пошкоджень є дуже високою.
У такому випадку, купуючи додатковий ліміт, ви можете забезпечити себе від додаткових фінансових витрат.

Що таке ліміт відповідальності страховика?

Це грошова сума в межах якої, страхова компанія зобов`язана провести виплату страхового відшкодування за полісом ОСЦПВ власника ТЗ.

Законодавчо встановлені наступні ліміти відповідальності (сума, в межах якої Страхова компанія сплачує страхове відшкодування):
320 000 грн. — на кожного потерпілого, без обмеження кількості потерпілих;
160 000 грн. — на пошкоджений транспортний засіб.

Що таке додатковий ліміт відповідальності страховика?

Ефективним доповненням до полісу ОСЦПВ стане договір добровільного страхування. В індивідуальних умовах  якого, може бути визначен додатковий ліміт відповідальності, вищій ніж зазначено у законі про ОСЦПВ. Для збільшення суми виплат що перевищує ліміт автоцивілки достатньо оформити додатковий договір  добровільного страхування відповідальності. Додатковий ліміт відповідальності визначається договором  добровільного страхування та є ефективним доповненням до полісу ОСЦПВ для збільшення суми виплати, що перевищує ліміт автоцивілки.

Виникли труднощі з оформленням або не отримали поліс на електронну пошту?

Залиште повідомлення на нашому сайті https://polis.in.ua/ або зателефонуйте за нашими телефонами:

+38 093 350 53 53

+38 050 401 97 88

+38 067 577 66 18

+38 050 412 22 01

Наші контакти

Страхова компания Поліс Є
м. Харків,
вул. Валентинівська, 22
вул. Миру, 42

+38 (093) 350-53-53
+38 (050) 401-97-88
+38 (050) 412-22-01
+38 (067) 577-66-18